Widzimy się w krytej pływalni 17 listopada podczas zawodów o Puchar Starosty

Dziesiąte zawody pływackie o Puchar Starosty Suskiego odbędą się w piątek 17. listopada w Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej.

Zawody te śmiało można potraktować jako przetarcie przed styczniowymi finałami powiatowymi w pływaniu.

W zawodach prawo startu mają uczniowie szkół podstawowych (w tym uczniowie klas 1-3), oraz ponadpodstawowych z powiatu suskiego, tworząc tym samym kategorie wiekowe/medalowe. Każdy uczeń ma prawo do dwóch startów.

Po trzyletniej przerwie wracają zawody pływackie o Puchar Starosty Suskiego. Zapraszamy serdecznie reprezentantów szkół z naszego powiatu do udziału w zmaganiach, które odbędą się w piątek 21. października w Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej.

• Pierwsza trójka w każdej kategorii wiekowej (szkoły podst. roczniki 2014-2016/szkoły podstawowe – roczniki 2011-2013/ szkoły podstawowe roczniki 2009-2010/ szkoły ponadpodstawowe rocznik 2004 i młodszy) oraz konkurencji otrzymuje medal oraz pamiątkowy dyplom.
    • Najlepsze trzy szkoły w kategorii szkół podstawowych (Igrzyska Dzieci 2011-2016, Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2009-2010) oraz ponadpodstawowych (Licealiada) otrzymują dyplomy. Zwycięzcy kategorii otrzymują Puchar Starosty (wybór najlepszej szkoły na zasadach: w każdej konkurencji punktuje pierwsza 3 zawodników/zawodniczek zdobywając dla swojej szkoły punkty według schematu:

1 miejsce -12 punktów, 2-10, 3-8.

Najlepiej punktujące szkoły otrzymają Puchary Starosty.

System srs, gdzie można się zgłaszać do zawodów, jest cały czas otwarty i tak będzie do czwartku 16. listopada do godziny12 Bardzo proszę o wpisywanie stylów, w jakim uczniowie będą startować (można maksymalnie w dwóch).

Do zobaczenia!

Załączniki do pobrania