Siatkówka dziewcząt w Licealiadzie – harmonogram gier

W środę 27. marca turniejem w siatkówkę dziewcząt w ramach Licealiady zakończymy tegoroczne, szkolne zmagania w tej dyscyplinie.

Zawody odbędą się w hali LO na boisku centralnym, a wezmą w nich udział cztery drużyny: LO Sucha Beskidzka, Witos Sucha Beskidzka, Goetel Sucha Beskidzka i Dańkowski Jordanów.

Dziś losowania kolejności spotkań dokonał wicestarosta, Zbigniew Hutniczak.

Pierwszym losowaniem było przypisanie danej liczby w losowaniu głównym dla suskiego Goetla i jordanowskiego Dańkowskiego. Ostatecznie Goetlowi przypadła liczba 3, a Dańkowskiemu cztery.

Drugim, głównym losowaniem było przypisanie numerów w harmonogramie gier danej szkole. LO było losowane pierwsze (ubiegłoroczny mistrz), Witos – drugi (trzecie miejsce w roku szkolnym 2022/2023), Goetel trzeci – zgodnie z pierwszym dzisiejszym losowaniem, a Dańkowski – czwarty.

Kolejność spotkań w finale powiatowym w siatkówkę dziewcząt wygląda następująco:

1. ZS Dańkowskiego Jordanów – ZS Witosa Sucha Beskidzka
  2. ZS Goetla Sucha Beskidzka – LO Sucha Beskidzka
  3. ZS Witosa Sucha Beskidzka – LO Sucha Beskidzka
  4. ZS Dańkowskiego Jordanów – ZS Goetla Sucha Beskidzka
  5. ZS Witosa Sucha Beskidzka – ZS Goetla Sucha Beskidzka
  6. LO Sucha Beskidzka – ZS Dańkowskiego Jordanów

Zwycięska drużyna awansuje do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 5. kwietnia (piątek) w Myślenicach.