Poskakali w Skawicy, że hej!

Z roku na rok można zobaczyć coraz większą ilość śmiałków, którzy decydują się na udział w tych zawodach. Szóste mistrzostwa amatorów w skokach narciarskich południowej Polski przeszły już do historii. Najlepszym skoczkom puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe wręczał Starosta Suski, Tadeusz Gancarz i Wójt Gminy Zawoja, Tadeusz Chowaniak.

Pogoda do uprawiania skoków narciarskich w niedzielne popołudnie była niemal idealna. Lekki wiatr pod narty, delikatny śnieg i przede wszystkim wysoka forma skoczków-amatorów złożyły się na wysoką atrakcyjność zawodów na skoczni K-20 w Skawicy.

Licznie zgromadzona publiczność mogła zobaczyć w przerwie między seriami skoków zawody z cyklu „Zjazd na cymkolwiek”. To nie był koniec atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy w niedzielę w Skawicy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość przejazdu ciuchcią czy skuterami śnieżnymi.

Po zakończeniu imprezy, nastąpiła uroczysta dekoracja zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. Właśnie wtedy z rąk Starosty Suskiego, Tadeusza Gancarza i Wójta Gminy Zawoi – Tadeusza Chowaniaka odebrali pamiątkowe puchary najlepsi skoczkowie VI mistrzostw amatorów w skokach narciarskich południowej Polski.

Głównym organizatorem imprezy była Rada Sołecka w Skawicy.

Do zobaczenia za rok!!!

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO Z POWIATSUSKI24.PL

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO MADE BY GMINA KORZENNA

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ – POWIATSUSKI24.PL – PONAD 200 ZDJĘĆ!!