Odznaczyli nasze szkoły w Brzesku

Ostatni akcent współzawodnictwa sportowego szkół za rok 2011/2012 miał miejsce 19. października w Brzesku. Na specjalnej gali zostały wyróżnione najbardziej usportowione szkoły z naszego województwa. Wśród nagrodzonych nie zabrakło przedstawicieli z naszego powiatu. Przypomnijmy w kategorii Gimnazjów na bardzo dobrym, szóstym miejscu zostało sklasyfikowane Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej. Pamiątkowe dyplomy oraz okazały puchar odebrali nauczyciele: Barbara Zyzańska i Piotr Staszak. Cztery miejsce dalej, czyli na dziesiątej pozycji, uplasowało się Gimnazjum w Stryszawie. Na gali w Brzesku gimnazjum reprezentował Rafał Kukla oraz cztery uczennice, które już w aktualnym roku szkolnym 2012/2013 mogą poszczycić się bardzo dobrym rezultatem, jakim było zajęcie trzeciego miejsca w sztafecie 4×100 m w indywidualnej lidze lekkoatletycznej. Ostatnią z naszego powiatu nagrodzoną szkołą podczas gali w Brzesku był Zespół Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej, czyli druga szkoła pod względem osiągnięć sportowych spośród wszystkich ponadgimnazjalnych w naszym województwie. Zuzanna Chaja, Michał Tarasek i Łukasz Miklusiak odebrali w Brzesku pamiątkowy puchar oraz dyplom.