Niezły start w Kluszkowcach

Trzecią, ostatnią wizytę w Kluszkowcach w tym roku szkolnym mieliśmy 21. marca przy okazji finału wojewódzkiego gimnazjów. W czołowej siódemce wśród dziewcząt znalazły się dwie nasze zawodniczki: Patrycja Kościelniak i Maria Kubasiak (obie Gimnazjum Sucha Beskidzka).  Sprawiło to, że nasz powiat zajął drugie miejsce w klasyfikacji powiatów (kategoria dziewczęta). Punkty dla szkoły w punktacji szkół z naszego powiatu zdobyła także (punktują w zawodach wojewódzkich w konkurencjach indywidualnych miejsca I-XX) Sara Adamek (G2 Lachowice). Pozostałe nasze zawodniczki: Natalia Krasnodębska (G2 Zawoja), Magdalena Denis (G2 Zawoja) i Karolina Szklarczyk (G1 Stryszawa) są z rocznika 1999, więc dla nich start w zawodach wojewódzkich gimnazjów był dobrą lekcją. Jakie z niej wyciągną wnioski – przekonamy się za rok 🙂

Na szóstym miejscu w konkurencji chłopców zawody ukończył Wojciech Kubasiak (Gimnazjum Sucha Beskidzka). W czołowej dwudziestce znalazł się także Szymon Saletnik (także Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej).

Starostwo Powiatowe zapewniło reprezentantom powiatu przejazd autobusem na zawody i przejazdy wyciągiem podczas zawodów.

Zobacz: Wyniki indywidualne

Zobacz: Wyniki – klasyfikacja powiatów