Zawody w narciarstwie (02.03.2023, wyciąg Wojtek), a w nich…

Trzy finały powiatowe w jednym – tak będzie skrótowo oczywiście przedstawiał się rozkład jazdy na finały powiatowe w narciarstwie alpejskie, które odbędą się w czwartek 2 marca marca tradycyjnie na wyciągu „Wojtek” w Zawoi. Jeżeli dodamy do tego nasz kolejny stały punkt programu, czyli zawody cyklu Narciarska Nadzieja Powiatu Suskiego, to takich finałów będziemy mieć cztery. Ale do rzeczy.

PRZEWIDYWANY HARMONOGRAM ZAWODÓW – CZWARTEK 02.03.2023 – WYCIĄG WOJTEK ZAWOJA CZATOŻA

8:30 – zapisy w Biurze Zawodów dla szkół podstawowych, wydawanie numerów startowych.

UWAGA! W związku ze sprawami logistycznymi, czytaj przygotowaniem koszulek i jak najsprawniejszym ich rozdysponowaniu w dniu zawodów, zapisy w systemie srs są tylko do 28.02.2023 do godz. 23:55. Po tym terminie zapisy nie będą przyjmowane!

I kolejna Uwaga – kolejność zgłoszeń będzie decydowała przy przypisaniu numerów do uczniów z danej szkoły. Im szybciej, tym lepiej jednym słowem.

Jak co roku, Panie właścicielki Wyciągu „Wojtek” przygotowały po dwa przejazdy dla zawodników – jeden treningowy, drugi startowy. DZIĘKUJEMY 🙂

Bilety na przejazdy zostaną przekazane nauczycielom/opiekunom w momencie odbieranie przez nich numerów startowych.

Po zakończeniu wydawania i weryfikowana numerów, około godz. 9:00 – początek zawodów; najpierw zawody dla uczniów z roczników 2014-2015 pod nazwą „Narciarska Nadzieja Powiatu Suskiego 2023″. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, a najlepsza trójeczka również medal 🙂

Następnie odbędą się finały powiatowe – najpierw w ramach Igrzysk Dzieci.

grupa I – rocznik 2012-2013 (Igrzyska Dzieci)

grupa II – rocznik 2010-2011 (Igrzyska Dzieci)

grupa III – roczniki 2008-2009 (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

Po zakończeniu rywalizacji – dekoracja zawodników. Najlepsza trójka otrzymuje medale, a dyplomy, jak je nazywamy, przepustki do zawodów wojewódzkich, otrzyma najlepsza czwórka w kategorii Igrzysk Dzieci oraz ósemka w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Bardzo proszę o zwracanie uwagi na komunikaty na wyciągu.

Do zawodów wojewódzkich awansuje po czterech zawodników z każdej z grup (chłopcy i dziewczęta) w ramach Igrzysk Dzieci, oraz po ośmiu zawodników w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej). Zawody wojewódzkie są tuż, tuż:

07.03.2023 – finał wojewódzki – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – klikamy w LINK

16.03.2023 – finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci  – klikamy w LINK

LICEALIADA:

Start w tej kategorii rozpocznie się w zależności od zakończenia rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

10:15 – zapisy w Biurze Zawodów dla szkół średnich (wiadomo, można być wcześniej i odebrać)

ok. 10:30-10.45 – początek zawodów;

Po zakończeniu rywalizacji – dekoracja zawodników.

Do zawodów wojewódzkich awansuje ósemka zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców.

08.03.2023 – finał wojewódzki – Licealiada – Klikamy w LINK