XII Lekkoatletyczny Miting im. Zdzisława Najdera – 27.10.2023 – Stryszawa

Warto zapamiętać tą datę i wpisać do swojego kalendarza zawodów. W piątek 27 października w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Stryszawie odbędzie się kolejna edycja lekkoatletycznego mitingu im. Zdzisława Najdera.

Uczniowie będą rywalizować w trzech konkurencjach: biegu na 60 metrów, skoku w dal, pchnięcia kulą w dwóch kategoriach: szkół podstawowych (klasy 7 i 8) oraz szkół średnich. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, zostaną zamiennie przeprowadzone konkurencje: bieg po kopercie lub wahadłowy, skok obunóż i rzut piłką lekarską.

Od początku powstania memoriału, Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej jest jego współorganizatorem i ufundowało niektóre nagrody rzeczowe.

Zapraszamy w piątek 27 października do Stryszawy.

Regulamin zawodów oraz zgody (RODO, wizerunek) poniżej.

Załączniki do pobrania