VII Memoriał Lekkoatletyczny im. Zdzisława Najdera / 16.06.2016, Stryszawa

Tradycyjnie na obiektach k. Gimnazjum nr 1 w Stryszawie odbędzie się Memoriał Lekkoatletyczny im. Zdzisława Najdera. Będzie to już jego siódma edycja.

Tegoroczne zawody, ostatnie w szkolnym kalendarzu w rywalizacji LA dla gimnazjalistów i uczniów szkół średnich, zostaną przeprowadzone w czwartek 16. czerwca. Początek o godz. 9.

Uczniowie z gimnazjów i szkół średnich będą rywalizować w konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal i pchnięcie kulą.

Organizatorami zawodów są: Gimnazjum nr 1 w Stryszawie, klub UKS Bieganie.pl Stryszawa i wójt gminy Stryszawa.

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej jest współorganizatorem imprezy i ufundowało nagrody rzeczowe dla najlepszych sportowców w konkurencjach.

ZOBACZ: Deszcz nie był przeszkodą / V Memoriał im. Zdzisława Najdera

ZOBACZ: Rywalizowali w ramach mitingu im. Zdzisława Najdera

ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW I UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH W CZWARTEK 16. CZERWCA DO STRYSZAWY!!!