Suska Piątka, czyli zapraszamy na biegowe święto

Wakacje zakończymy na sportowo. Dokładnie – bardzo, ale to bardzo biegowo. W niedzielę 3. września na stadionie w Suchej Beskidzkiej odbędzie się druga edycja Suskiej Piątki.

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej, podobnie jak rok temu, wspiera tą inicjatywę i ufundowało medale dla dzieci, które będą brały udział w biegach towarzyszących. Każde dziecko otrzyma wyjątkowy medal, które będzie mogło samodzielnie ozdobić w ramach przygotowanych warsztatów artystycznych. Wśród licznych atrakcji dodatkowych, będą również animacje takie jak: malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, dmuchane zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ponadto, podobnie jak rok temu, Starostwo ufundowało statuetki dla najszybszej i najszybszego zawodniczki i zawodnika z Powiatu Suskiego w biegu głównym. Rok temu statuetki otrzymali: Marta Chaja-Kubas oraz Józef Koźmiński. Jak będzie w tym roku?