Skład uzupełniony o Maków Podhalański i Budzów! W piątek WIELKI FINAŁ!!!

Drużyny z SP1 Maków Podhalański i SP1 Budzów uzupełniły skład finalistów piątkowego turnieju o mistrzostwo powiatu 2017/2018.

Podczas środowego półfinału, który odbył się w hali w Makowie Podhalańskim, nie brakowało dramaturgi. Po dwóch kolejkach Maków i Bystra Podhalańska mieli po cztery punkty, Budzów trzy, Zembrzyce 0.

Najpierw awans zapewnili sobie gospodarze turnieju. którzy wygrali z Zembrzycami 5:1. Przed ostatnim spotkaniem pomiędzy Budzowem i Bystrą było wiadome, że Bystrej do awansu wystarczał remis. Tymczasem wygrał Budzów i to uczniowie z tej szkoły przyjadą w piątek na finałowe starcie.

Skład półfinałów wygląda następująco: SP1 Zawoja – SP1 Budzów, SP Maków Podhalański – ZSiSM Stryszawa. Do zobaczenia w piątek w hali w Makowie Podhalańskim!!!

PÓŁFINAŁ POWIATOWY – HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – 24.10.2017 – ZAWOJA

1. SP Bystra Podhalańska – SP Zembrzyce 2:0 (1:0)

2. SP1 Maków Podhalański – SP1 Budzów 5:3 (2:1)

3. SP Zembrzyce – SP1 Budzów 1:3 (0:2)