Rozgrywki w piłkę nożną w hali w Zawoi – info dla szkół średnich

Po raz kolejny finały powiatowe w halową piłkę nożną dla szkół średnich odbędą się w hali w Zawoi.

Pierwsze do boju ruszą dziewczyny – ich zawody zaplanowano na 16.02.2017 (czwartek) godz. 11 . Udział w zawodach wyraziły szkoły: LO Sucha Beskidzka, Witos Sucha Beskidzka, Kołłątaj Jordanów i Dańkowski Jordanów. I super! Do zobaczenia.

Chłopcy o halowy prymat na parkiecie w piłkę nożną powalczą 23.02.2017 (czwartek) o godz. 9:30. Na chwilę obecną swój występ awizują drużyny z: LO Sucha Beskidzka, Goetla Sucha Beskidzka, Witosa Sucha Beskidzka, Kołłataja Jordanów, Dańkowskiego Jordanów oraz Kantego Maków Podhalański. BRAWO!

Więcej informacji o zawodach po feriach, ale już można się powoli psychicznie i fizycznie do nich przygotowywać 😉