Poszusujemy w Zawoi – narciarstwo alpejskie 17 lutego!

Finał powiatowy w narciarstwie alpejskim odbędzie się w piątek 17. lutego na stoku Wojtek w Zawoi.

Będą to zawody dla wszystkich grup wiekowych – Igrzyska, Gimnazjada i Licealiada, czyli noc nowego i odkrywczego w porównaniu do ubiegłego roku 🙂

Ten dzień na zawojskim stoku rozpoczniemy od zawodów: „Narciarska Nadzieja Powiatu Suskiego 2017”, a potem na trasę ruszą narciarze ze szkół podstawowych (w dwóch kategoriach – 2006/2007 oraz 2004/2005), następnie uczniowie z gimnazjów i szkół średnich.

Tradycyjnie Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zapewni transport dla uczniów. Dwa autobusy wyjadą z parkingu k. Urzędu Miasta w Suchej Beskidzkiej. Jeden dla uczniów ze szkół podstawowych, drugi dla uczniów z gimnazjum oraz szkół średnich.

Informacje na temat dokładnych godzin odjazdów autobusów, godzin rozpoczęcia zawodów i inne regulaminowe sprawy będą uzupełniane w tym newsie 🙂