Popływali mali i trochę więksi

Pierwszy finał powiatowy w pływaniu za nami. We wtorek 13. stycznia pływała podstawówka – najpierw całkiem młodzi uczniowie z klas I-III w ramach zawodów „Nadzieja Pływacka Powiatu Suskiego 2015”, a następnie trochę starsi z roczników 2002-2004 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wszystkie Nadzieje opuściły krytą pływalnię z dyplomami (a najlepsze trójki także z medalami). Z kolei dyplomy czekały na czterech najlepszych zawodników w każdym ze stylów – są one także przepustką do zawodów wojewódzkich. Najlepsza trójka otrzymała oczywiście medale.

Skład reprezentacji Powiatu Suskiego na zawody wojewódzkie (nie ma jeszcze dokładnego terminu, ale będzie to przed feriami: 09-13.02.2015, miejsce: Chrzanów lub Oświęcim): STYL DOWOLNYMaria Pająk (SP Lachowice), Julia Kachel (SP Tarnawa D.), Anita Copija (SP Kurów), Justyna Ćwiklińska (SP2 Stryszawa); Michał Jurzak, Filip Wrotniak (obaj SP1 Sucha B.), Damian Polak (SPSK Maków P.), Sebastian Kasperczyk (SP2 Sucha B.). STYL KLASYCZNYEwelina Porzycka (SP2 Sucha B.), Małgorzata Grzechynka (SP Juszczyn), Nikola Panek (SP2 Stryszawa), Daria Copija (SP Kurów); Maciej Talaga, Szymon Kaliński (obaj SP Zembrzyce), Paweł Palcar (SP2 Sucha B.), Tymon Sałaciak (ZSP Zawoja). STYL GRZBIETOWYAnna Pochopień (SP1 Sucha B.), Wiktoria Ćwiertnia (SP Tarnawa D.), Małgorzata Kaczmarczyk (SP Juszczyn), Wiktoria Trybała (ZSP Zawoja); Gabriel Woźny (SP Juszczyn), Kamil Król (SP1 Sucha B.), Maksymilian Syc (SP2 Sucha B.), Jakub Polak (SP1 Sucha B.); STYL MOTYLKOWYWeronika Mazur (ZSP Zawoja), Weronika Habowska (SP2 Stryszawa). Sztafety 8X50 MSP1 Sucha Beskidzka (dziewczęta) i SP2 Sucha Beskidzka i SP1 Sucha Beskidzka (chłopcy).

FINAŁ POWIATOWY W PŁYWANIU – IGRZYSKA 2014/2015 – WYNIKI

NADZIEJA PŁYWACKA POWIATU SUSKIEGO 2015 – WYNIKI

REKORDY FINAŁÓW POWIATOWYCH W PŁYWANIU

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszym profilu na FB 🙂