Trzy najlepsze wyniki w historii Igrzysk Dzieci od roku 2000/2001

DZIEWCZĘTA

KonkurencjaImię NazwiskoCzas/odległość:SzkołaRok szkolny:

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

60 M           Edyta Zawora                    8,59 s.               SP2 Stryszawa       2004/2005

60 M          Katarzyna Trzop                8,6   s.               SP2 Stryszawa      2000/2001

60 M        Ewelina Klimasara            8,6 s.                 SP2 Stryszawa      2000/2001

 Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Pił. palantowa  Marcelina Bisaga          54,5 M        SP2 Stryszawa     2015/2016

Pił. palantowa  Patrycja Kawa                43,5 M        SP1 Sucha B.          2002/2003

Pił. palantowa    Kinga Kowaliczek       43 M           SP1 Sucha B.           2004/2005

 Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

600 M            Marta Matusik                 1.55,01           SP1 Sucha B.           2012/2013

600 M            Patcja Knapczyk             1.56,99          SP1 Sucha B.           2003/2004

600 M           Katarzyna Pochopień      1.56,73         SP2 Stryszawa        2001/2002

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła          Rok szkolny:

Skok w dal          Amelia Bawoł                   4,75M             SP1 Sucha B.     2017/2018

Skok w dal          Paulina Polak                4,44 M             SP1 Sucha B.     2002/2003

Skok w dal          Patrycja Knapczyk         4,40 M          SP1 Sucha B.     2004/2005

Pływanie                      Imię i nazwisko             Czas        Szkoła           Rok szkolny:

25M – styl dowolny    Wiktoria Gracjasz   16,70 s.      SP2 Stryszawa   2017/2018

25M – styl dowolny    Nadia Piwowar        18,99 s.       SP1 Sucha B.      2021/2022

25M – styl dowolny     Natalia Fortuna         19,27 s.    SP Tarnawa D.   2018/2019

50M – styl dowolny   Wiktoria Gracjasz     28,19 s.    SP2 Stryszawa   2019/2020

50M – styl dowolny    Natalia Fortuna         30,21 s.    SP Tarnawa D.   2021/2022

50M – styl dowolny    Milena Łazarz          31,02 s.    SP Bystra P.    2018/2019

Pływanie                   Imię i nazwisko        Czas                 Szkoła           Rok szkolny:

25M – styl klasyczny   Alina Jałocha    21,06 s.      SP Jordanów  2022/2023

25M – styl klasyczny   Joanna Porębska     22,93 s.       SP1 Maków P.   2021/2022

25M – styl klasyczny   Maria Wrona         23,74 s.       SP1 Sucha B.    2017/2018

50M – styl klasyczny   Marta Sikora            37,14 s.   SP Juszczyn       2012/2013

50M – styl klasyczny   Ewa Wrona               39,14 s.   SP1 Sucha B.   2018/2019

50M – styl klasyczny   Kinga Bachorczyk     39,62 s.   SP2 Stryszawa   2012/2013

Pływanie                         Imię i nazwisko        Czas          Szkoła           Rok szkolny:

25M-styl grzbietowy  Kornelia Klukowska  22,46 s. SP2 Stryszawa  2019/2020

25M – styl grzbietowy Nelly Kościelniak    23,34 s.   SP1 Sucha B. 2022/2023

25M – styl grzbietowy    Milena Konderak            24,54 s.   SPSK Maków P. 2021/2022

50M-styl grzbietowy  Weronika Habowska  37,02 s. SP2 Stryszawa   2015/2016

50M – styl grzbietowy  Natalia Polak               37,19 s.  SP2 Makow P.    2013/2014

50M – styl grzbietowy  Julia Parchańska       37,82 s.  SP2 Sucha B.     2018/2019

Pływanie                Imię i nazwisko              Czas           Szkoła              Rok szkolny:

25M-styl motylkowy Alina Jałocha           18,36 s.    SP Jordanów      2021/2022

25M-styl motylkowy  Karolina Wilczak   19,75 s.   SP Naprawa      2019/2020

25M-styl motylkowy Karolina Wilczak     22,75 s.    SP Naprawa        2018/2019

50M – styl motylkowy  Barbara Sowa           33,24 s.   SP1 Sucha B.    2019/2020

50M – styl motylkowy  Martyna Konderak   33,95 s.   SP1 Sucha B.    2013/2014

50M – styl motylkowy  Wiktoria Gracjasz     35,18 s.  SP2 Stryszawa   2018/2019

               CHŁOPCY

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

60 M                 Jakub Mazur                      7,58 s.              SP1 Stryszawa    2020/2021

60 M                 Piotr Wichrowski            7,68 s.              SP2 Sucha B.     2010/2011

60M                   Jakub Pietrusa                 7,8 s.                SP2 Stryszawa   2017/2018

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Pił. palantowa    Jakub Sikora                 64M             SP2 Stryszawa     2003/2004

Pił. palantowa      Adam Pochopień       61M               SP2 Stryszawa    2007/2008

Pił. palantowa     Mateusz Matysik         57M              SP1 Sucha B.       2001/2002

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

1000M           Sławomir Buczkowski    3.14,83 s.      SP2 Stryszawa     2003/2004

1000M               Mateusz Matysik           3,17,83 s.       SP1 Sucha B.       2001/2002

1000M              Antoni Trzebuniak        3.18 s.             SP2 Zawoja          2017/2018

Konkurencja    Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

Skok w dal        Jakub Mazur                5,43 M            SP2 Stryszawa       2020/2021

Skok w dal        Jakub Sikora                 5,1 M             SP2 Stryszawa       2003/2004

Skok w dal        Rafał Ożóg                    5,00 M            SP Żarnówka       2016/2017

Pływanie             Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

25M-styl dowolny  Artur Ryś            16,54 s.             SP Toporzysko   2022/2023

25M-styl dowolny  Jakub Sala      17,14 s.             SP Bieńkówka        2019/2020

25M-styl dowolny  Adam Burliga    18,28 s.            SP1 Budzów        2019/2020

50M – styl dowolny  Paweł Pochopień    31,20 s.      SP1 Sucha B.       2019/2020

50M – styl dowolny      Mikołaj Pająk       32,54 s.      SP Lachowice    2013/2014

50M – styl dowolny      Kacper Surmiak    33,85 s.    SP Bieńkówka   2019 /2020

Pływanie             Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

25M-styl klasyczny Dawid Zajda          22,85 s.             ZSP Skawica   2019/2020

25M-styl klasyczny  Bartłomiej Sarna  23,24 s.         SP1 Sucha B.  2019/2020

25M-styl klasyczny  Wojciech Wilczak    24,98 s.      ZSP Naprawa   2019/2020

50M – styl klasyczny  Wojciech Droński    37,69 s.    SP2 Sucha B.       2017/2018

50M – styl klasyczny   Bartłomiej Sarna           38,57 s.   SP1 Sucha B.  2022/2023

50M – styl klasyczny   Olivier Jagos   38,96 s.   SP Jordanów     2021/2022

Pływanie             Imię i nazwisko        Czas/odległość:      Szkoła         Rok szkolny:

25M-styl grzbietowy Jakub Chromy     21,65 s.        SP Bieńkówka    2019/2020

25M-styl grzbietowy Ksawery Pęczek  21,75 s.         SP2 Stryszawa  2021/2022

25M-styl grzbietowy  Szymon Miklaszewski  22,35 s.   SP2 Sucha B.  2018/2019

50M – styl grzbietowy  Jakub Sala           34,38 s.    SP Bieńkówka      2022/2023

50M – styl grzbietowy Szymon Miklaszewski  35,99 s. SP Bieńkówka 2021/2022

50M – styl grzbietowy  Marceli Syjota    40,36 s.    SP Zachełmna      2022/2023

Pływanie                Imię i nazwisko                Czas           Szkoła              Rok szkolny:

25M-styl motylkowy  Wojciech Nogaj    18,21 s.   SP Jordanów    2022/2023

25M-styl motylkowy  Wojciech Nogaj      19,34 s.    SP Jordanów 2021/2020

25M-styl motylkowy  Franciszek Wilczak     22,22 s.   SP Naprawa    2018/2019

 50M – styl motylkowy  Mikołaj Pająk        33,95 s.  SP Lachowice     2012/2013

 50M – styl motylkowy  Tomasz Jałocha  37,37 s. SP Jordanów       2019/2020

 50M – styl motylkowy  Michał Gibas         37,88 s.   SP Kuków       2012/2013

Skip to content