Piłka nożna chłopców licealiada – terminarz meczów

Ostatni akcent finałów powiatowych w roku szkolnym 2022/2023 będzie miał miejsce we wtorek w Suchej Beskidzkiej. Właśnie tam, po raz pierwszy w historii, odbędą się zawody w piłkę nożną chłopców w ramach Licealiady na dwóch boiskach. Pierwszy gwizdek sędziów jutro o godzinie 8 rano.

Jeden mecz będzie rozgrywany na orliku, a drugi na boisku bocznym. Czas gry 2×10 minut.

Zgodnie z zapowiedzią, odbyło się losowanie kolejności spotkań. Dokonał go wicestarosta Zbigniew Hutniczak.

Mecze nieparzyste będą rozgrywane na orliku, parzyste na boisku bocznym. Każda z drużyn zgłoszona do zawodów, rozegra po dwa mecze na dwóch różnych boiskach. Przypominam o zabraniu piłek na rozgrzewkę.

Zwycięska drużyna otrzyma puchar i prawo gry w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się 13. czerwca w Nowym Targu.

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – LICEALIADA 2022/2023 – 06.06.2023 – SUCHA BESKIDZKA

I. SMS Zawoja – Goetel Sucha Beskidzka