Na finały wojewódzkie tylko mistrzowie powiatu

Informowałem wcześniej, że po odwołaniu finałów rejonowych w tenisie stołowym drużynowym do finału wojewódzkiego awansują nasze dwie drużyny, które wywalczyły prawo startu w zawodach rejonowych. Tymczasem w piątek 15.lutego otrzymałem informację, że do finału wojewódzkiego (dokładny termin nie jest jeszcze znany) awansuje tylko zwycięska drużyna finału powiatowego. Pozostaje nam zatem trzymać kciuki za chłopaków z Zespołu Szkół im. W. Goetla i dziewczęta z Zespołu Szkół Ogólnokształcących 🙂  A wice-mistrzów i wice-mistrzynie w tenisie stołowym drużynowym po prostu przepraszam za podanie wcześniej błędnej, jak się teraz okazuje, informacji.

W zakładce Komunikaty-Licealiada aktualizacja poprzedniego Komunikatu dotyczącego zawodów w tenisie stołowym.