Liga LA szkół średnich przeniesiona na czwartek

Dawno nie było takiej sytuacji, żeby pogoda wygrała z zawodami powiatowymi. Dziś to się niestety wydarzyło. Zawody w ramach Korespondencyjnej Ligi LA-II runda zostały przeniesione na czwartek.

W trakcie tych zawodów będziemy nagradzać także indywidualnie zawodników w każdej konkurencji medalami. To ostatnia szansa, żeby zdobyć medale w tym roku szkolnym podczas zawodów powiatowych (PS. Kalendarz do końca roku jest taki: piątek 6. maja – piłka nożna dziewcząt – Orlik Sucha Beskidzka, poniedziałek 29. maja – Siatkówka plażowa – Jazy Sucha Beskidzka, 6. czerwca – piłka nożna chłopców – Sucha Beskidzka).

Tymczasem w środę 31 maja w Krakowie odbędą się zawody wojewódzkie w Korespondencyjnej Lidze Jesienią podczas zawodów w Krakowie uczniowie z Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej wygrali z dorobkiem 1025 punktów i mają 119 punktów przewagi nad drugą szkołą z Nowego Sącza. Dziewczyny z Witosa zajmują po pierwszej turze dziewiątą pozycję z szansami na awans. Życzymy im już teraz powodzenia w tych zawodach, a na razie zapraszamy w czwartek na finał powiatowy w Korespondencyjnej Lidze Lekkoatletycznej-II runda.