Leć, Kamil, leć! W niedzielę skoki narciarskie w Skawicy

W niedzielę 12. lutego na skoczni w Skawicy odbędą się X Mistrzostwa Amatorów Skoków Narciarskich Południowej Polski. Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej jest współorganizatorem tej imprezy i ufundowało niektóre nagrody rzeczowe dla uczestników zawodów. W sumie to dla śmiałków przez wielkie Ś, bo czy to skocznia K-5 dla uczestników do lat 10, czy skocznia K-20 dla wszystkich pozostałych, budzą po prostu respekt. I uznanie dla tych, którzy z tymi skoczniami zamierzają się zmierzyć.

Szczegółowe informacje odnośnie zapisów, kategorii wiekowych, wpisowego na plakacie. Organizatorzy zawodów – Rada Sołecka w Skawicy informują, że w sobotę w godzinach 7-10 rano będzie możliwość odbycia treningu na skoczni (to nie kwalifikacje, spokojnie 😉 ).

My tymczasem prezentujemy fotograficzną niespodziankę retro odnośnie zawodów w Skawicy – w galerii zdjęć na dole newsa znajduje się ponad 220 zdjęć z losowo wybranych konkursów sprzed lat w Skawicy. Może ktoś rozpoznaje siebie 🙂

Czyli co – nie ma innej opcji. Widzimy się 12. lutego w Skawicy!