Izabela Zyzańska: Nie byłyśmy w optymalnej formie

MVP turnieju w siatkówkę dziewcząt w gimnazjadzie została wybrana zawodniczka z Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej, Izabela Zyzańska. – Nie wiem, czy któraś inna dziewczyna powinna tą statuetkę otrzymać. Myślę, że na nią zasłużyłam. Zagrałem dobrze w tym  turnieju i pokazałam, na co mnie stać – powiedziała Izabela Zyzańska.

Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej zajęło trzecie miejsce w finale powiatowym. – Walczyłyśmy do końca i chociaż liczyłyśmy jako zespół na jeszcze lepsze miejsce, to jesteśmy zadowolone ze swojej postawy. To na pewno nie była nasza optymalna forma – zdradziła.

Najwięcej emocji podczas finałów w siatkówkę dostarczyło spotkanie dziewcząt z Budzowa i Suchej Beskidzkiej. Właśnie w tym spotkaniu pierwszoplanową rolę w swojej drużynie ogrywała Izabela Zyzańska. – Chciałyśmy wygrać w ostatnim spotkaniu z Budzowem. Nie udało się, ale nikt nie powie, że oddałyśmy mecz bez walki – przyznała.

Statuetka MVP to nie jedyne wyróżnienie, jakie otrzymała do tej pory Izabela Zyzańska. – Położę statuetkę koło innych pucharów (śmiech). Mam jeszcze dwa puchary z turniejów także w siatkówkę. Trenuję również koszykówkę, ale fakt – siatkówka to mój ulubiony sport – dodała na zakończenie Izabela Zyzańska.

Skip to content