FINAŁ PIŁKI NOŻNEJ SIÓDEMEK – 4. czerwiec – WTOREK

Ostatnie zawody w ramach igrzysk w roku szkolnym 2012/2013 to rywalizacja zwycięzców eliminacji międzygminnych. We wtorek 4. czerwca o godz. 10 rano na Orliku w Suchej Beskidzkiej o tytuł mistrza powiatu, i jednocześnie awans do zawodów rejonowych (6.06.2013 – Kościelisko), rywalizować będą uczniowie z trzech szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 w Makowie Podhalańskim, Szkoły Podstawowej w Zembrzycach, Szkoły Podstawowej w Budzowie i Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej. Tradycyjnie po zawodach będziemy wspólnie z nauczycielami wybierali najlepszego bramkarza zawodów oraz MVP turnieju! W finale powiatowym w mini-piłkę nożną halową w tym roku szkolnym triumfowali uczniowie z SP Budzów  , ale pozostałe trzy inne szkoły także mają chrapkę na końcowy triumf!