Dziewczyny z LO na trzecim miejscu w zawodach rejonowych

Po wygraniu finału powiatowego w koszykówkę, drużyna dziewcząt z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej obrała kurs na Nowy Targ. W kultowej już hali Gorce w czwartek 19. stycznia odbył się półfinał wojewódzkie.

Mistrzynie naszego powiatu zagrały z najlepszymi drużynami z powiatów myślenickiego oraz nowotarskiego. Oba mecze zakończyły się porażkami dziewcząt z LO – najpierw z Zespołem Szkół z Rabki 11:22, następnie z Zespołem Szkół Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach 8:38.

Turniej wygrała drużyna z Myślenic – życzymy powodzenia w zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Sączu w terminie 1-10.03.2023.

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT – LICEALIADA 2022/2023 – 19.01.2023 – NOWY TARG

SzkołaSzkołaWynik