Dziewczęta z Osielca nadal na topie

Ubiegłoroczny sukces powtórzony – w piątek podczas finału powiatowego w mini-piłkę siatkową dziewcząt szkół podstawowych drugi rok z rzędu triumfowały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej z Osielca. Mimo że nie miały misia, który w poprzednim roku był ich amuletem szczęścia (relacja z poprzedniego roku – tutaj), to i tak nie przeszkodziło to podopiecznym Danuty Biedrawy w sięgnięciu po mistrzostwo powiatu na rok szkolny 2013/2014. To był najbardziej zacięty z finałów powiatowych – dość powiedzieć, że o tym, kto zajmie miejsca od 2-4 zadecydował stosunek setów między trzema drużynami (SP Bystra, SP Bieńkówka i SP2 Stryszawa). Ostatecznie kolejność na zakończeniu turnieju ułożyła się tak: SP Osielec, SP Bystra, SP Bieńkówka i SP2 Stryszawa. Statuetka dla MVP trafiła do Julii Palki (SP Osielec)

Relacja z zawodów, jeszcze więcej zdjęć niebawem!

[pix_gal id=230]

[pix_gal id=231]