Doświadczenie z ULKS Lachowice zaprocentowało

Nie było finałów powiatowych w tenisie stołowym indywidualnym szkół ponadgimnazjalnych, był za to w kategorii drużynowej. Z uwagą przyglądał im się Piotr Grajny, gdyż wystąpiło w nim wielu zawodników i zawodniczek z którymi ma do tej pory, lub miał w przeszłości, styczność w Lachach.

W kategorii dziewcząt sukcesem starty zakończyła drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących. W kategorii chłopców na najwyższym stopniu podium stanęli reprezentanci Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej. Do zawodów rejonowych, które zostaną rozegrane 11.02.2013 w Nowym Targu awans zapewniły sobie także srebrne drużyny z finałów powiatowych – reprezentanci Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej (w kategorii chłopców) i zawodniczki z Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej (dziewczęta).

GALERIA ZDJĘĆ:

[pix_gal id=21]