Turniej w piłkę nożną, turniej w siatkówkę – zapraszamy do Zawoi!!!

Zapraszamy do udziału w dwóch wydarzeniach sportowych, które w sierpniu zostaną przeprowadzone na orliku w Zawoi, a których współorganizatorem jest Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

W poniedziałek 14 sierpnia o godz. 10 odbędzie się „VI Piłkarski Piknik pod Babią Górą”. Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych : 2005 i młodsi oraz 2009 i młodsi. Początek zawodów godz. 10!!!!

W ostatnią sobotę sierpnia orlik w Zawoi stanie się areną zawodów o nazwie”V Siatkarskie Pożegnanie Wakacji w Zawoi”. Turniej będzie miał charakter otwarty, a wystąpią w nim drużyny mieszane (3 dziewcząt, 3 chłopców). Siatka będzie ustawiona na wysokości 235 cm. Zapisy do zawodów od godz. 9, o 10 start.

Zapisów do zawodów można dokonywać osobiście w biurze Orlika lub telefonicznie: 605 205 905

ZAPRASZAMY!!!