Dwa złote gole w półfinałach! Mistrzem Budzów!

Zwycięstwem uczniów z SP1 Budzów zakończył się piątkowy finał powiatowy w halową piłkę nożną w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W meczu o pierwsze miejsce budzowianie zmierzyli się z gospodarzem zawodów – uczniami z ZS w Makowie Podhalańskim. Kilka dni temu podczas turnieju półfinałowego górą byli makowianie, którzy wygrali 5:3. Teraz jeden gol Kacpra Bieli przesądził o triumfie podopiecznych Jarosława Gąstała.

W spotkaniu o trzecie miejsce drużyny z ZSiSM Stryszawa lepsza od zawojskiej jedynki 5:1. W tym meczu trzy gole zdobył Kuba Pietrusa i tym samym zapewnił sobie statuetkę (korony nie mieliśmy :D) Króla Strzelców.

Wyróżnienia MVP drużyny otrzymali: Antoni Bogdan (SP1 Zawoja), Robert Habowski (ZSiSM Stryszawa), Szymon Polański (ZS Maków Podhalański) i Kacper Biela (SP1 Budzów).

FINAŁ POWIATOWY – HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – 27.10.2017 – MAKÓW PODHALAŃSKI

PÓŁFINAŁY:

ZSiSM Stryszawa – ZS Maków Podhalański 1:2 d (1:1, 1:1)

SP1 Budzów – SP1 Zawoja 3:2 d. (2:2, 1:0)

MECZ O III MIEJSCE:

ZSiSM Stryszawa – SP1 Zawoja 5:1 (2:0)

MECZ  I MIEJSCE:

ZS Maków Podhalański – SP1 Budzów 1:0 (1:0)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego 1 w Budzowie