Czas na Kolarstwo górskie w Zawoi

W sporcie szkolnym bez zmian! Finałami powiatowymi w kolarstwie górskim rozpoczniemy sportowy rok szkolny 2022/2023.

Zawody odbędą się w środę 14. września w Zawoi o godzinie 10 (biuro zawodów będzie czynne od 9). Zgłoszenia w systemie srs są aktywne i takie pozostaną do wtorku 13. września do godziny 12.

Niestety, w tym roku nie będzie zawodów wojewódzkich. Nie oglądając się na decyzję Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego, kontynuujemy tradycję tych zawodów na szczeblu powiatowym z kilku powodów.

Po pierwsze – mamy naprawdę dużą frekwencję na tych zawodach, co tylko pokazuje, że jazda po naszych górzystych terenach, nie jest dla wielu niczym nowym, a wręcz przeciwnie – czymś, co lubią.

Po drugie  – od lat mamy sukcesy w tych zawodach czy to indywidualnie, czy w klasyfikacji powiatowej (mam kilka takich pucharów ;).

Po trzecie – w naszych finałach powiatowych pojawiali się i nadal to robią, kolarze, ze znaczącymi osiągnięciami na

Po czwarte – sport to zdrowie, a ten na świeżym powietrzu to już w ogóle.

Zawodnicy, którzy znajdą się na podium, otrzymają nagrody rzeczowe przekazane przez Nadleśnictwo Sucha i Gminę Zawoja (już z góry DZIĘKUJEMY 🙂 )

Do zobaczenia w środę w Zawoi.

A jak było w poprzednim roku w Zawoi, można sobie przypomnieć klikając TUTAJ.

[pixzal tag=file id=173 /]