VI PODBABIOGÓRSKIE ZAWODY RATOWNICZO-GAŚNICZE

40 jednostek OSP, 10 pozoracji zdarzeń ratowniczo-gaśniczych – to najważniejsze liczby dotyczące VI Babiogórskich Zawodów Ratowniczo-Gaśniczych, które odbędą się dziś w Suchej Beskidzkiej, a zakończą w sobotę w Lachowicach.

Jednym z patronów zawodów jest Powiat Suski.

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej ufundowało statuetki dla drużyn OSP biorących udział w zawodach. Dodatkowo jednostka, która zajmie drugie miejsce w zawodach otrzyma Puchar Starosty Suskiego. Najlepsza jednostka z naszego powiatu otrzyma również Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu.

Zawody rozpoczną się o godzinie 16:30 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej. Pół godziny później rozpocznie się przejazd kolumny strażackiej z Suchej do Lachowic. O godzinie 20 rozpoczną się zadania nocne, a w sobotę od godziny 9 zadania dzienne.

Powodzenia!