Od nowego roku szkolnego zmianie ulega system punktacji – zwłaszcza dotyczy to zawodów indywidualnych. Teraz „czy się wali, czy się pali” za zwycięstwo w zawodach rejonowych czy wojewódzkich będzie zawsze po dziesięć punktów. Zawody indywidualne będą podliczane najpierw na podstawie tabeli pomocniczej, a następnie tak uzyskane wyniki będą nakładane na tabele punktowe z zawodów wojewódzkich. Zasady nowej punktacji są dostępne na głównej stronie w zakładce: ZASADY PUNKTACJI. A poniżej odpowiedź m.in. dlaczego tak wprowadzone zmiany są bardziej sprawiedliwe. Tak było w poprzednim roku szkolnym:

Ilość punktów zdobyta przez SP1 Sucha Beskidzka za triumf w zawodach wojewódzkich w piłkę nożną siódemek – 30 pkt (podliczone punkty za powiat, rejon i województwo)

Ilość punktów zdobyta przez ZSO Sucha Beskidzka (chłopcy) za 5. miejsce w finale wojewódzkim w koszykówkę – 23 pkt. (podliczone punkty za powiat, rejon i województwo).

Ilość punktów zdobyta przez G Sucha Beskidzka za zawody w pływaniu indywidualnym (powiat+województwo) – 51 pkt (powiat+województwo)

Ilość punktów zdobyta przez G1 Stryszawa w Indywidualnej Lidze LA (powiat+województwo) – 46 pkt (powiat+województwo)

Ilość punktów zdobyta przez ZSO Sucha Beskidzka w pływaniu indywidualnym – 69 pkt. (powiat+województwo)

Ilość punktów zdobyta przez ZSG Sucha Beskidzka (chłopcy) w Indywidualnej Lidze LA – 32 pkt. (województwo)

Ilość punktów zdobyta przez ZSO Sucha Beskidzka (chłopcy+dziewczęta) w Indywidualnej Lidze LA – 102 pkt (województwo)

Skip to content