Zmiany w kalendarzu – biegi przełajowe, piłka ręczna

Pogoda za oknem w ogóle nie sprawia, że myślimy o finale powiatowym w Drużynowych Biegach Przełajowych, ale los sprawił, że jednak musiałem wziąć je na tapetę.

Zawody wojewódzkie odbędą się już 21. kwietnia. Jest to spowodowane tym, że 27. kwietnia w Bydgoszczy odbędą się zawody ogólnopolskie w Drużynowych Biegach Przełajowych. Data została przegłosowana na zarządzie ogólnopolskim Szkolnego Związku Sportowego.

Zmiana tej daty spowodowała roszady w kalendarzu finałów powiatowych w kwietniu. Pierwotnie 25. kwietnia miały się odbyć zawody w DBP dla Licealiady, a dla szkół podstawowych dopiero 9. maja.

Tymczasem rozkład jazdy na kwiecień przedstawia się jak poniżej. Do kalendarza wkleiłem również finał powiatowy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbędzie się 20. kwietnia w Krzeszowie (finał wojewódzki w dniach09-10.05.2023 wZespół Szkolno-Przedszkolnym w Mikluszowicach.

Powiat:

18.04 (wtorek) Drużynowe Biegi Przełajowe (ID, IMS) – godz. 10 / stadion w Suchej Beskidzkiej
18.04 (wtorek) Drużynowe Biegi Przełajowe (Licealiada) – godz. 12 / stadion w Suchej Beskidzkiej
24.04 (poniedziałek) – Pika ręczna chłopców Igrzyska Dzieci – godz. 9:00
25.04 (wtorek) – Piłka ręczna dziewcząt Igrzyska Dzieci –  godz. 8:30

26.04 (środa) – Piłka ręczna chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej – godz. 9:00

28.04 (piątek) – Piłka ręczna dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej / godz. 9
Rejon:

25.04 (wtorek) – Piłka ręczna chłopców Igrzyska Dzieci     / hala SP1 Sucha Beskidzka
27.04 (czwartek) – Piłka ręczna dziewcząt Igrzyska Dzieci  / hala SP2 Sułkowice godz. 9
27.04 (czwartek) – Piłka ręczna chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej / hala SP1 Sucha Beskidzka godz. 9
04.05 (czwartek) – Piłka ręczna dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej / hala SP2 Sułkowice godz. 9