Zawody szkolne czas zacząć! Zaczynamy od kolarstwa górskiego w Zawoi

Odliczenia czas zacząć! We wtorek 14. września w Zawoi rozpocznie się SPORTOWY ROK SZKOLNY 2021/2022. Zaczniemy go od zawodów w kolarstwie górskim MTB w kategoriach Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada.

System srs jest otwarty i nauczyciele mają czas na zarejestrowanie uczniów do poniedziałku 13. września do godziny 12.

Szczegółowy regulamin dotyczący zawodów znajduje się poniżej.

Najlepsza ósemka zawodników w każdej z kategorii utworzy kadrę Powiatu Suskiego na finał wojewódzki, który odbędzie się w piątek 24. września w Sieprawiu.

Zawodnicy, którzy znajdą się na podium, otrzymają nagrody rzeczowe przekazane przez Nadleśnictwo Sucha i Gminę Zawoja (już z góry DZIĘKUJEMY 🙂 )

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zapewnia transport na zawody na trasie Sucha Beskidzka-Zawoja-Sucha Beskidzka. Wszystkich zainteresowanych dojazdem do Zawoi zapraszam do kontaktu (33 875 79 42).

DO ZOBACZENIA!!!!