Zagraj w tenisa w Lachowicach!!!

Przerwę wakacyjną nie tylko od szkoły, ale zajęć sportowych, najszybciej zakończą w Lachowicach. Właśnie tam w dniach 6-14 lipca 2013r. na korcie tenisowym LKS „Lachy” Lachowice-Hucisko (nawierzchnia asfaltowa) odbędzie się III Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. Turniej jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych! Patrząc na ostatnie sukcesy Agnieszki Radwańskiej, Łukasza Kubota i Jerzego Janowiczan  na kortach w Wimbledonie, tegoroczna edycja zawodów w Lachowicach powinna mieć jeszcze wyższą niż w poprzednich latach frekwencję!

Nagrody dla najlepszych zawodników zostaną ufundowane przez Wójta Gminy Stryszawa i Klub Sportowy LKS „Lachy”. Zgłoszenia są przyjmowane do 4 lipca 2013r. drogą telefoniczną (tel. 605 612 177 lub 33-874 80 55) lub mailową (co9w6simon@gmail.com). Wszystkie informację dotyczące tegorocznego turnieju można znaleźć na stronie internetowej LKS „Lachy” (lachy.futbolowo.pl). Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w turnieju!!!

Patronem medialnym turnieju jest portal powiatsuski24.pl.