VIII Bieg Górski&Nordic Walking pamięci Wojtka Pazdura – najważniejsze info

W sobotę 1 sierpnia w Makowie Podhalańskim odbędzie się VIII Bieg Górski&Nordic Walking w Makowie Podhalańskim. Biuro zawodów (obok budynku OSP) będzie czynne w godzinach 13-14:30. Start biegu o godz. 15.

Tegoroczna trasa o długości 5 km będzie wiodła ulicami Kościuszki – ul. Szpitalna – ul. Dźwigońskiego – ul. Słoneczna – schodami pod krzyż – os. Jurki (obok stadniny koni) w stronę Koskowej Góry – na rozwidleniu dróg zbieg w dół na ul. Słoneczną – ul. Dźwigońskiego – ul. Szpitalna – ul. Kościuszki.

Od pierwszej edycji imprezy, Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej aktywnie włącza się w organizację zawodów. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal, a najlepsze trójki w biegach oraz NW w kategoriach kobiet i mężczyzn także pamiątkowe puchary.

Zapraszamy do udziału – limit miejsc to 100 osób (nie ma wpisowego).

Zapisy możliwe są internetowo oraz w dniu zawodów w biurze (o ile do tego czasu nie zostanie wyczerpana ilość miejsc w zawodach 😉

WIĘCEJ INFO TUTAJ: https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=523&fbclid=IwAR3mTLUF9aEjQNDiMdFJHL5m7ocKxLEuXKGXKp443nDJK5tqy5naw1HDabI

Do zobaczenia w sobotę w Makowie Podhalańskim 🙂