Turniej Piłkarski o Puchar Starosty

W niedzielę 12.08.2012 r. rozegrany został w Lachowicach Turniej Piłkarski Seniorów o Puchar Starosty Suskiego.W finale zawodów spotkały się drużyny „Lachy” Lachowice z „Magurą” z Bystrej.

W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 2:2. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. W ich egzekwowaniu lepsi okazali się gospodarze imprezy – zawodnicy „Lachów” pokonując rywali 4:2.
Najlepszym strzelcem turnieju wybrany został Paweł Gach z LZS „Lachy” Lachowice, a bramkarzem Dawid Hulbój z „Magury”  z Bystrej. Sędzią głównych zawodów był pan Mieczysław Talaga z Zembrzyc.
Puchary i nagrody wręczył piłkarzom Starosta Suski Tadeusz Gancarz. Zwracając się do zawodników życzył im m.in. udanych występów w rozpoczynających się rozgrywkach i podziękował wszystkim za udział w Turnieju. Podziękowania, na ręce pana Krzysztofa Chorążego, złożył również dla gospodarzy zawodów.
Głównym organizatorem imprezy była Rada Powiatowa Zrzeszenie LZS w Suchej Beskidzkiej.