Sprawdź zmiany w swoim kalendarzu

Trzy zmiany nastąpiły w kalendarzach imprez sportowych na rok szkolny 2013/2014. Najbardziej kosmetyczna zmiana miała miejsce w kalendarzu Gimnazjady – tam nastąpiła zmiana miejsca rozgrywanie finału powiatowego w piłkę nożną z hali w Makowie Podhalańskim na halę w ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej.

Zmianie uległy daty zawodów w ramach igrzysk oraz licealiady. Uczniowie ze szkół podstawowych z naszego powiatu na finały powiatowe w tenisie stołowym przyjadą do Lachowic w dniach 16. grudzień (poniedziałek) – finał indywidualny w tenisie stołowym oraz 18. grudnia (środa) – finał drużynowy. Zmiana nastąpiła na życzenie gospodarza zawodów – Gimnazjum nr 2 w Lachowicach.

Ostatnia zmiana to nowa data zawodów w Szkolnej Lidze LA – I runda w ramach licealiady. Na stadionie przy ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej spotkamy się 15. października (wtorek).

Uaktualnione kalendarze znajdują się w poszczególnych zakładkach 🙂