Sportowcy ze szkół na start! / Regulamin zawodów MTB w kolarstwie górskim

W najbliższy piątek 14. września zainaugurowany zostanie nowy sezon w współzawodnictwie szkolnym w powiecie suskim w roku 2012/2013. W Jordanowie przy Zespole Szkół im. Bł. Ks. P. Dańkowskiego odbędą się zawody w ramach igrzysk, gimnazjady i licealiady w kolarstwie górskim.

 

Wyścigi w Jordanowie zostaną przeprowadzone, jak co roku, w trzech kategoriach w zależności od przynależności wiekowej i rodzaju zawodów. W ramach igrzysk (szkoły podstawowe) w dwu kategoriach wystartują chłopcy i dziewczęta z roczników 2000 i mł. W gimnazjadzie na starcie zobaczymy chłopców i dziewczęta z roczników 1997 i mł. Najstarsi zawodnicy i zawodniczki (roczniki 1993 i mł.) wystartują w ostatnich wyścigach podczas zawodów w Jordanowie.

Program zawodów:
11:00 – Wyścigi w ramach Igrzysk
11:30 – Wyścigi w ramach Gimnazjady
12:00 – Wyścigi w ramach Licealiady

PROSIMY O ZAZNAJOMIENIE SIĘ Z REGULAMINEM ZAWODÓW!   Pobierz regulamin – plik .doc

W załączniku pod tekstem plik do pobrania z imienną listą zawodników  – prosimy tylko na jego podstawie o zgłaszanie uczestników do zawodów. W kolumnie nr 20 prosimy o wpisanie imienia i nazwiska w-fisty. Prosimy o czytelne wypełnianie listy (drukowanymi literami albo komputerowo) co usprawni pracę sędziów w biurze zawodów.

Prosimy o przesłanie listy zgłoszeniowej z danej szkoły w formie elektronicznej do czwartku 13.09. do godziny 11:00. Oryginały z pieczątkami szkół i podpisem dyrektora prosimy, tak jak zawsze, dostarczyć do biura zawodów (więcej w regulaminie)

Cały kalendarz zawodów szkolnych na rok 2012/2013 zostanie opublikowany (do końca obecnego tygodnia lub na początku przyszłego) po jego ostatecznym ustaleniu z zarządem Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

Jednocześnie informujemy, że trwają prace na stroną internetową o szkolnym współzawodnictwie sportowym w naszym powiecie. Będzie można na niej znaleźć nie tylko wyniki i relacje z finałów powiatowych danych zawodów, ale też wiele więcej informacji na temat sportu szkolnego i osiągnięć poszczególnych zawodników czy szkół (także z poprzednich lat). Zachęcamy do zgłaszania swoich sugestii w sprawie strony na adres mailowy: sport@powiatsuski.pl

W miesiącu wrześniu zostaną jeszcze przeprowadzone następujące finały powiatowe:

IGRZYSKA:

Indywidualne biegi przełajowe /  Czwartek , 27.09.2012, godz. 11:00 Stadion MKS Babia Góra Sucha
Beskidzka

GIMNAZJADA:

Szkolna Liga Lekkoatletyczna (indywidualnie) / Środa, 19.09.2012, godz. 11:00 Stadion MKS Babia Góra Sucha Beskidzka

Indywidualne biegi przełajowe /  Czwartek , 27.09.2012, godz. 12:00 Stadion MKS Babia Góra Sucha Beskidzka

LICEALIADA:

Sztafetowe biegi przełąjowe / Środa, 26.09.2012 godz. 11:00 Stadion MKS Babia Góra Sucha Beskidzka

 

Formularz zgłoszenia do zawodów (plik .xls)

 

Skip to content