SP Skawica, G1 Stryszawa i LO Sucha Beskidzka (na razie) na czele

Na naszej stronie można znaleźć aktualną punktację w kategorii: IGRZYSKGIMNAZJADYLICEALIADY po dotychczas przeprowadzonych zawodach powiatowych, rejonowych i gdzie były – także wojewódzkich.

W kategorii IGRZYSK na czele: SP Skawica, przed SP2 Zawoja oraz SP Sidzina 🙂 Dwie szkoły z gminy Zawoja wyraźnie przewodzą stawce, ale jeszcze wiele, wiele, wiele zawodów w tym roku szkolnym przed nami.

Tradycyjnie najwięcej emocji dostarcza rywalizacja w gimnazjach – Na chwilę obecną na czele Gimnazjum nr 1 w Stryszawie, któremu depczą po piętach Gimnazja z Suchej Beskidzkiej oraz z Budzowa .

Punktacja w Licealiadzie na dzień dzisiejszy również podliczona. Tu i tu, czyli w kategorii dziewcząt i chłopców, na czele LO Sucha Beskidzka 🙂 Drugie miejsce w kategorii dziewcząt dla Witosa, trzecie dla jordanowskiego Dańkowskiego. Bardzo ciekawie w kategorii chłopców – pierwsze LO od trzeciego Witosa (drugi jest Goetel) dzieli raptem osiem punktów.