DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – IGRZYSKA DZIECI / IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2021/2022 – 05.05.2022 – SUCHA BESKIDZKA
IGRZYSKA DZIECI DZIEWCZĄT – ROCZNIK 2011 I MŁODSZY
DRUŻYNOWO:
1. SP Bystra Podhalańska – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)
2. SP1 Zawoja
3. SP2 Stryszawa
INDYWIDUALNIE:
1. Monika Migas (SP Bystra Podhalańska) – czas: 3:20, 78
2. Sofia Ciocchetii (SP Bystra Podhalańska) – czas: 3:29,81
3. Gabriela Bury (SP1 Zawoja) – czas: 3:32,78
IGRZYSKA DZIECI CHŁOPCÓW- ROCZNIK 2011 I MŁODSZY
DRUŻYNOWO:
1. SP Bystra Podhalańska – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)
2. SP1 Stryszawa
3. SP1 Skawica
INDYWIDUALNIE:
1. Kamil Skrzypek (SP2 Stryszawa) – czas: 3:12,87 – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)
2. Patryk Fluder (SP1 Stryszawa) – czas: 3:15,94
3. Bartłomiej Blacha (SP Bystra Podhalańska) – czas: 3:16,62
IGRZYSKA DZIECI DZIEWCZĄT – ROCZNIK 2009-2010
DRUŻYNOWO:
1. SP Bystra Podhalańska – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)
2. SP1 Stryszawa
3. SP Baczyn
4. SP1 Skawica
5. SP Białka
INDYWIDUALNIE:
1. Nikola Polak (SP Białka)– czas: 3:01,84 – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)
2. Maja Jezutek (SP2 Zawoja) – czas: 3:07,44
3. Lena Pająk (SP Baczyn) – czas: 3:10,51
IGRZYSKA DZIECI CHŁOPCÓW- ROCZNIK 2009-2010
DRUŻYNOWO:
1. SP1 Sucha Beskidzka – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)
2. SP Białka
3. SP Bystra Podhalańska
4. SP2 Stryszawa
5. SP1 Zawoja
6. SP Baczyn
INDYWIDUALNIE:
1. Illia Cherniakhovskyi (SP2 Zawoja) – czas: 2:47,14 – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)
2. Norbert Ciapała (SP Bystra Podhalańska) – czas: 2:47,46
3. Antoni Kulig (SP1 Sucha Beskidzka) – czas: 2:50,99
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT 2021/2022
DRUŻYNOWO:
1. SP Baczyn – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)
2. SP1 Sucha Beskidzka
3. SP1 Skawica
4. SP1 Maków Podhalański
INDYWIDUALNIE:
1. Weronika Socha (SP Baczyn) – czas: 5:06,10
2. Natalia Polak (SP1 Maków Podhalański) – czas: 5:10,60
3. Anna Polak (SP1 Sucha Beskidzka) – czas: 5:16,70
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCÓW
DRUŻYNOWO:
1. SP Baczyn – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)
2. SP Białka
3. SP2 Stryszawa
4. SP1 Sucha Beskidzka
5. SP Bystra Podhalańska
6. SP1 Skawica
INDYWIDUALNIE:
1. Seweryn Pacyga (SP1 Skawica) – czas: 4:02,60 – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)
2. Marcin Mirocha (SP Baczyn) – czas: 4:05,42
3. Bartłomiej Knap (SP Białka) – czas: 4:10,99
[pix_gal id=733]
[pix_gal id=734]
[pix_gal id=735]