Nagrody Powiatu Suskiego zatwierdzone / Podsumowanie

29. listopada w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej odbędzie się podsumowanie sportowego roku szkolnego 2012/2013 połączone jednocześnie z obchodami 60-lecia istnienia Szkolnego Związku Sportowego. Po raz pierwszy w historii naszego powiatu na taką imprezę zaproszeni zostaną także uczniowie (wraz z rodzicami), którzy w minionym roku szkolnym zajęli miejsce, czy to drużynowo, czy indywidualnie, na podium zawodów wojewódzkich reprezentując szkoły z terenu powiatu suskiego. Zaproszenia „już się grzeją” i niebawem do Was trafią – dokładniej będą czekały na Was u Waszych nauczycieli w-f.

W dniu 24. października na sesji Rady Powiatu Suskiego jednogłośnie został zatwierdzony regulamin przyznawania Nagród Powiatu Suskiego za szczególne osiągnięcia sportowe dla zawodników, trenerów oraz uczniów z terenu powiatu suskiego!!! W tym roku nagrody będą przyznawane, zgodnie z regulaminem, tylko dla uczniów ze szkół z terenu powiatu suskiego za miejsca 1-3 w finale wojewódzkim w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży województwa małopolskiego. Regulamin przyznawania Nagród Powiatu Suskiego można znaleźć  TUTAJ .

Szczegóły gali, nagrodzeni  nauczyciele czy inne punkty tej uroczystości niech zostaną tajemnicą do dnia 29. listopada do godz. 12:30 🙂