Marta Sikora dwunasta w Polsce!

Po wygraniu w wojewódzkich zawodach w konkurencji biegu narciarskiego tdziewcząt rocznik 2000 na dystansie 2km, reprezentantka Szkoły Podstawowej w Juszczynie Marta Sikora pojechała na ogólnopolskie zawody do Zakopanego (5-6 marzec). W pierwszym dniu startów techniką klasyczną na dystansie 2 km, a do zwyciężczyni – Izabeli Marciasz ze SP w Korczynie straciła 1 minutę i 38,6 s. Gratulujemy Marcie występu w tych zawodach, chociaż pewnie sama odczuwa pewien niedosyt – w porównaniu do zawodów wojewódzkich, dwie zawodniczki, które wtedy musiały uznać wyższość pochodzącej z Juszczyna Sikory, tym razem znalazły się od niej wyżej w klasyfikacji generalnej (Patrycja Karciarz z SP1 w Białym Dunajcu w województwie była tuż za Martą, a na ogólnopolskich zawodach zajęła czwarte miejsce; Katarzyna Szwajnos z SP2 w Cichem w województwie uplasowała się na najniższym stopniu podium, a Zakopanem zajęła siódme miejsce).

W środę 6. marca Marta Sikora pobiegnie w wyścigu na 3 km techniką dowolną.