Liga LA szkół średnich – odwołana!!!

Opady w Suchej Beskidzkiej mówią wszystko – zawody w ramach II Rundy Korespondencyjnej Ligi LA dla szkół średnich zostały przełożone na wtorek 23. czerwca na godzinę 10!

AKTUALIZACJA: Na wtorek 23. czerwca zapowiadana jest niekorzystna pogoda (patrząc dzisiaj za okno wydaje się to być nierealne, ale jednak…). Zawody zostają odwołane! Do klasyfikacji współzawodnictwa szkół wliczone zostają punkty, które szkoły zdobyły podczas I rundy lekkoatletycznych zmagań. Do zwycięskiej szkoły, czyli do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej, który na jesieni wygrał zarówno w klasyfikacji dziewcząt jak i chłopców, trafią puchary oraz dyplomy. Dla szkół z miejsc 2 i 3- ZS im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej i ZS im. H. Kołłątaja w Jordanowie (kategoria dziewcząt) oraz ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej i ZS im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej (chłopcy), pamiątkowe dyplomy.