Kolarstwo górskie MTB w Zawoi! Startujemy!

Po trwającej 4531 godzin, co daje 271860 minut, przerwie w rozgrywaniu finałów powiatowych mówimy dość właśnie tej przerwie!

W środę 16 września w Zawoi odbędą się finały powiatowe w kolarstwie górskim. Pogoda zapowiada się piękną na przyszłą środę, więc z tym większym optymizmem podchodzimy do organizacji tych zawodów.

Tegoroczne finały powiatowe odbywać się będą w nieco innej formule niż do tej pory (w innym newsie pisałem o spotkaniu z koordynatorami i nauczycielami – to odbędzie się w poniedziałek 14 września, stąd jeszcze nie ma informacji, jak ten rok szkolny planujemy oficjalnie już ugryźć)

Nowością będzie szczegółowy regulamin dopasowany do każdej konkurencji/dyscypliny i do miejsca, w którym zostanie taki finał przeprowadzony. Regulamin będzie publikowany na tej stronie, a informacja o nich będzie umieszczana na naszym profilu w odpowiednim wyprzedzeniem tak, by dotarł do jak największej liczby zainteresowanych nim osób.

W momencie, gdy regulamin będzie publikowany, aktywny będzie już srs.szs.pl, gdzie nauczyciele będą mogli zapisywać uczniów na  zawody. Tutaj również zgłoszenia będą obowiązywać nie, jak przez lata do ostatniego dnia przed zawodami do 23:59:59 (tak było, tak było 🙂 ), lecz do określonej godziny dnia poprzedzającego zawody, żebym miał możliwość wydrukowania list startowych, co wiele rzeczy powinno nam skrócić. Zobaczymy.

Dość pisania – nadchodzi czas startów.

Regulamin znajduje się poniżej. Do zobaczenia!

PS. Dziękujemy Nadleśnictwu Sucha za nagrody rzeczowe, które trafią do uczniów, którzy zajmą miejsca na podium w każdej z kategorii 🙂