Jest awans na województwo w 4Boju LA!!!

Fantastycznie spisali się chłopcy z SP2 Stryszawa podczas zawodów rejonowych w Czwórboju Lekkoatletycznym, które mimo niesprzyjających warunków odbyły się dzisiaj w Rabce. Mistrzowie powiatu zajęli drugie miejsce – strata do najlepszej drużyny wynosiła zaledwie 7 pkt – i uzyskali awans do zawodów wojewódzkich (2. czerwca, Wieliczka – komunikat) – Tylko dwóch chłopaków miałem z finału powiatowego – mówi Janusz Gołuszka.

Nieco gorzej poszło naszym reprezentantkom z SP1 Budzów i SP Juszczyn. Mistrzynie powiatu z Budzowa zajęły miejsce piąte, zawodniczki z Juszczyna były szóste. – Najważniejsze, że dziewczyny wystartowały, zaliczyły kolejne zawody. Nie szło im jednak dzisiaj, były przemęczone, bo natłok zawodów mają naprawdę duży jak na tak młody wiek – powiedziała Grażyna Duman z SP1 Budzów.