Finał wojewódzki nie dla nas

Na drugim miejscu zakończyli swój udział w półfinale wojewódzkim w piłkę ręczną uczniowie z ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej. Podczas poniedziałkowego turnieju, który odbył się w ich hali, już w pierwszym spotkaniu trafili jak się później okazało na zwycięzcę turnieju – I LO Rabka-Zdrój. Tam przegrali 14:10. Kiedy okazało się, że zawodnicy z Rabki pokonali drużynę z ZSP MSG Myślenice 12:6 to już było niemal pewne, że zawodnikom z Goetla pozostanie już tylko walka o miejsce numer dwa w turnieju. I to miejsce numer osiągnęli po wygranych z ZSH-T Zakopane (7:6) oraz ZSP MSG Myślenice (11:8).

Gratulujemy drużynie z Rabki zwycięstwa w zawodach i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!

AKTUALIZACJA: Drużyna z Rabki zajęła drugie miejsce w Małopolsce – brawo. Mistrzami województwa zostali uczniowie z LO nr 1 w Krakowie. Brawo!