Czwórbój LA dla dziewcząt z SP Sidzina oraz chłopców z SP2 Zawoja.

Sześć drużyn w kategorii chłopców (SP2 Zawoja Wilczna, SP2 Stryszawa, SP Zembrzyce, SP Grzechynia, SP Sidzina, SP2 Sucha Beskidzka) i pięć w kategorii dziewcząt (SP Sidzina, SP Skawica, SP2 Stryszawa, SP1 Sucha Beskidzka, SP Juszczyn) wzięło udział w finale powiatowym w Czwórboju Lekkoatletycznym (w skrócie: 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m dziewcząt i 1000 m chłopców), który odbył się we wtorek 8 maja na stadionie Babiej Góry w Suchej Beskidzkiej.
Kolejność podana w nawiasach nie jest przypadkowa – tak właśnie przedstawiają się klasyfikacje na rok szkolny 2017/2018 w obu kategoriach. Mistrzowie powiatu, oprócz pamiątkowych dyplomów (miejsca 1-3), czyli dziewczęta z SP Sidzina oraz chłopcy z SP2 Zawoja otrzymali puchary.
Indywidualne statuetki dla najbardziej wszechstronnych uczniów (uzyskali największą liczbę punktów) otrzymali: Julia Matyasik (SP Sidzina) oraz Antoni Trzebuniak (SP2 Zawoja).
Mistrzom powiatu życzymy powodzenia na półfinałach wojewódzkich (23.05.2018 – Nowy Targ).