Bystra Podhalańska i Stryszawa z awansem, ale brawa za walkę dla wszystkich!

Przed turniejem półfinałowym chłopców w halową piłką nożną, który odbył się dziś w Zawoi, wiadomo było, że do finału powiatowego awansują tylko dwie najlepsze drużyny.

A szkoda, bo rywalizacja, jaka rozegrała się pomiędzy drużynami z Gimnazjum nr 2 w Bystrej Podhalańskiej, Gimnazjum nr 1 w Stryszawie, Gimnazjum nr 1 w Zawoi i Gimnazjum w Zembrzycach była niezwykle zacięta i wyrównana. Miła po prostu do oglądania.

Dwa gole mogły odwrócić ostateczną tabelę do góry nogami 🙂 A tak – do finału z pierwszego miejsca przechodzi Gimnazjum nr 2 Bystra Podhalańska, a z drugiego Gimnazjum nr 1 w Stryszawie. Drugi turniej półfinałowy odbędzie się w najbliższy piątek w hali ZS im. J. Pawła II w Suchej Beskidzkiej. Finał we wtorek 25. października o godz. 9 w hali w Zawoi 🙂

I TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁKĘ NOŻNĄ – 19.10.2016 – ZAWOJA:

1. Gimn nr 2 Bystra Podhalańska – Gimn nr 1 Stryszawa 1:0 (0:0)

2. Gimn  Zembrzyce – Gimn nr 1 Zawoja 1:3 (0:1)

3. Gimn nr 1 Stryszawa – Gimn nr 1 Zawoja 2:1 (1:0)

4. Gimn nr 2 Bystra Podhalańska – Gimn Zembrzyce  4:1 (3:1)

5. Gimn nr 1 Stryszawa – Gimn Zembrzyce 3:2 (2:2)

6. Gimn nr 1 Zawoja – Gimn nr 2 Bystra Podhalańska 0:0

TABELA KOŃCOWA: