V Zawody Pływackie o Puchar Starosty

Po raz piąty kryta pływalnia w Suchej Beskidzkiej była areną zawodów o Puchar Starosty Suskiego. We wtorkowe przedpołudnie 21. czerwca do rywalizacji przystąpili uczniowie z wszystkich kategorii szkół. Najlepszy „kontrast” to zestawienie najmłodszego zawodnika zawodów – 4,5 letniego Filipa Jurka (SP1 Maków Podhalański) z tegorocznymi maturzystami z suskiego LO.

Zawody otworzył starosta suski Józef Bałos, który życzył wszystkim startującym sportowej prowadzonej fair walki. I jak najmniej urazów i kontuzji. Życzenia zostały spełnione.

Uczniowie mogli rywalizować w dwóch stylach. Niektórym nawet to było „mało” i próbowali swoich sił w rywalizacji ze starszymi zawodnikami w starszych kategoriach wiekowych. Zawodnicy rywalizowali nie tylko dla „siebie”, lecz także dla szkół – najlepsza ósemka w każdym stylu punktowała do klasyfikacji generalnej. I tak „największy” Puchary Starosty wypływali uczniowie z: SP1 Sucha Beskidzka, G1 Stryszawa i ZSO Sucha Beskidzka.

Po zakończeniu rywalizacji starosta wręczał najlepszych trzem zawodnikom w każdej kategorii pamiątkowe medale i dyplomy. Specjalny dyplom dla najmłodszego uczestnika zawodów wręczył starosta także Filipowi Jurkowi.

V ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR STAROSTY – 21.06.2016 – SUCHA BESKIDZKA

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEJ GALERII ZDJĘĆ NA FB 🙂