Sportowa sobota z Powiatem Suskim, czyli Bieg Leśny w Marcówce i Zawody BMX MTB w Makowie Podhalańskim

Serdecznie zapraszamy w sobotę na dwie imprezy sportowe, które współorganizuje Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

Na początek, bo już o godz. 9 w Marcówce Bieg Leśny im. Katarzyny Targosz.  To kolejna odsłona Biegu Leśnego, która w tym roku będzie niezwykła, bo poświęcona niezwykłej, serdecznej osobie – śp. Katarzynie Targosz.

Pani Kasia była pomysłodawczynią tego biegu i w organizację wkładała mnóstwo serca. Swoją pasją do sportu zarażała uczniów, stąd też mamy nadzieję, że w tym wyjątkowym biegu nie zabraknie uczniów, absolwentów, wychowanków pani Kasi oraz kolegów, koleżanek, przyjaciół, a także miłośników biegania i pasjonatów nordic walking.

Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią kategorię. Będzie do wyboru:
– BIEG LEŚNY – 10 km ( kategoria:dorośli) oraz 6,5 km ( kategoria: młodzież do 18 lat)
– NORDIC LEŚNY – 6,5 km ( kategoria: dorośli oraz kategoria: młodzież)
– MINI BIEG – 1,3 km ( dzieci ze szkoły podstawowej)
– ZAWODY DLA NAJMŁODSZYCH 🙂

Biuro Zawodów – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Marcówce ( zapisy od 8.00 – 9.00)
START o 9.00.
Zawody są bez opłat startowych.  Szczegółowe info na stronie wydarzenia TUTAJ

Starostwo przekazało gadżety dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach (albumy, długopisy, czapeczki 😀 😀 – to rarytasy, więc życzymy wygranej i po gadżety sięgnięcie 🙂 ).

Kilka godzin później, również w sobotę, zapraszamy do Makowa Podhalańskiego na kolejną odsłonę Powiatowych Zawodów BMX/MTB.

Dom Kultury w Makowie Podhalańskim, wspólnie z suskim starostwem, zapraszają na kolejną edycję zawodów BMX/MTB na skate parku w Makowie Podhalańskim. Nie jest to wielki obiekt, ale gwarantujemy wielkie emocje!
Dla najlepszych i tych odrobinę słabszych czekają wyjątkowe nagrody, których fundatorem jest m.in. suskie Starostwo! Oprócz ocenianych przejazdów rozegrana zostanie konkurencja Bunny Hop oraz Best Trick, a także zawody na hulajnogach i rolkach.
W rockowy klimat przeniesie Was odpowiednio dobrana muzyka!
PLAN ZAWODÓW
12.00-14.00 Zapisy, treningi
14.00 Pierwszy przejazd kategorii do 16 lat bmx i mtb
15.00 Pierwszy przejazd kategorii 16+ bmx i mtb
16:00 Konkurencja Bunny Hop
16:30 Start drugich przejazdów
17:00 Zawody na hulajnogach i rolkach
Na koniec rozegramy Best Trick Jam, po którym nastąpi dekoracja.

Więcej informacji, szczegółowy regulamin TUTAJ

Zapraszamy serdecznie w sobotę do Marcówki oraz Makowa