Powiat biegał! SP Bystra Podhalańska z 3 pucharami, SP Baczyn dwoma, a SP1 Sucha Beskidzka jednym

Autor: MK  /   Maj 06, 2022  /   Aktualności, Igrzyska dzieci, Igrzyszka młodzieży szkolnej  /  

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – IGRZYSKA DZIECI / IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2021/2022 – 05.05.2022 – SUCHA BESKIDZKA

IGRZYSKA DZIECI  DZIEWCZĄT – ROCZNIK 2011 I MŁODSZY

DRUŻYNOWO:

1. SP Bystra Podhalańska – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)

2. SP1 Zawoja

3. SP2 Stryszawa

INDYWIDUALNIE:

1. Monika Migas (SP Bystra Podhalańska) – czas: 3:20, 78

2. Sofia Ciocchetii (SP Bystra Podhalańska) – czas: 3:29,81

3. Gabriela Bury (SP1 Zawoja) – czas: 3:32,78

IGRZYSKA DZIECI  CHŁOPCÓW- ROCZNIK 2011 I MŁODSZY

DRUŻYNOWO:

1. SP Bystra Podhalańska – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)

2. SP1 Stryszawa

3. SP1 Skawica

INDYWIDUALNIE:

1. Kamil Skrzypek (SP2 Stryszawa) – czas: 3:12,87 – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)

2. Patryk Fluder (SP1 Stryszawa) – czas: 3:15,94

3. Bartłomiej Blacha (SP Bystra Podhalańska) – czas: 3:16,62

IGRZYSKA DZIECI  DZIEWCZĄT – ROCZNIK 2009-2010

DRUŻYNOWO:

1. SP Bystra Podhalańska – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)

2. SP1 Stryszawa

3. SP Baczyn

4. SP1 Skawica

5. SP Białka

INDYWIDUALNIE:

1. Nikola Polak (SP Białka)- czas: 3:01,84  – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)

2. Maja Jezutek (SP2 Zawoja) – czas: 3:07,44

3. Lena Pająk (SP Baczyn) – czas: 3:10,51

IGRZYSKA DZIECI  CHŁOPCÓW- ROCZNIK 2009-2010

DRUŻYNOWO:

1. SP1 Sucha Beskidzka - awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)

2. SP Białka

3. SP Bystra Podhalańska

4. SP2 Stryszawa

5. SP1 Zawoja

6. SP Baczyn

INDYWIDUALNIE:

1. Illia Cherniakhovskyi (SP2 Zawoja) – czas: 2:47,14 – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)

2. Norbert Ciapała (SP Bystra Podhalańska) – czas: 2:47,46

3. Antoni Kulig (SP1 Sucha Beskidzka) – czas: 2:50,99

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT 2021/2022

DRUŻYNOWO:

1. SP Baczyn – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)

2. SP1 Sucha Beskidzka

3. SP1 Skawica

4. SP1 Maków Podhalański

INDYWIDUALNIE:

1. Weronika Socha (SP Baczyn) – czas: 5:06,10

2. Natalia Polak (SP1 Maków Podhalański) – czas: 5:10,60

3. Anna Polak (SP1 Sucha Beskidzka) – czas: 5:16,70

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  CHŁOPCÓW

DRUŻYNOWO:

1. SP Baczyn - awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)

2. SP Białka

3. SP2 Stryszawa

4. SP1 Sucha Beskidzka

5. SP Bystra Podhalańska

6. SP1 Skawica

INDYWIDUALNIE:

1. Seweryn Pacyga (SP1 Skawica) – czas: 4:02,60 – awans do zawodów wojewódzkich (12.05.2022, Nowy Targ)

2. Marcin Mirocha (SP Baczyn) – czas: 4:05,42

3. Bartłomiej Knap (SP Białka) – czas: 4:10,99