o MISTRZOSTWO POWIATU ZAGRA BUDZÓW I ŁĘTOWNIA

Drugi półfinałowy turniej w piłkę nożną dla gimnazjów, który odbył się we wtorek 17. maja w Suchej Beskidzkiej, okazał się szczęśliwy dla drużyn z Gimnazjum w Budzowie i Gimnazjum w Łętowni.

Właśnie te dwa zespoły zostawiły w pokonanym polu gimnazjalistów z Suchej Beskidzkiej i zawojskiej jedynki i uzupełniły skład na finał powiatowy (25.05.2016, Maków Podhalański).

Czwórka drużyn na turniej decydujący o mistrzostwie powiatu suskiego na rok 2015/2016 jest już znana – Gimnazjum w Sidzinie, Gimnazjum w Budzowie, Gimnazjum w Makowie Podhalańskim i Gimnazjum w Łętowni.

A jak będzie prezentowała się ostateczna klasyfikacji na ten rok, kto zdobędzie statuetki dla Króla Strzelców, MVP i Najlepszego Bramkarza, dowiemy się już w przyszłym tygodniu 🙂

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEJ GALERII ZDJĘĆ NA FB 🙂