Najlepsi tenisiści stołowi w gimnazjach to….

Podobnie jak przy okazji finału powiatowego dla szkół podstawowych, także i przy okazji zawodów powiatowych dla gimnazjalistów (15.12.2016, tradycyjnie hala Gimnazjum nr 2 w Lachowicach) do rywalizacji przystąpili reprezentanci wszystkich gmin i to zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

Po ponad trzygodzinnych, indywidualnych bataliach poznaliśmy skład reprezentacji Powiatu Suskiego na półfinał wojewódzki, który 5. stycznia (na 99,999 %) odbędzie się w Nowym Targu. Klasyfikacja dziewcząt za miejsca 1-6 wygląda następująco: Edyta Kutek (Gimn Białka), Klaudia Maciążka (Gimn Naprawa), Klaudia Szczurek (Gimn nr 2 Zawoja), Zuzanna Nowak (Gimn Naprawa), Sylwia Czarny (Gimn Białka) i Aleksandra Skrzypek (Gimn nr 3 Krzeszów), a chłopców: Mateusz Maślanka (Gimn nr 1 Stryszawa), Mariusz Głuszek (Gimn nr 1 Stryszawa), Łukasz Basiura (Gimn nr 2 Zawoja), Dariusz Korczak (Gimn nr 1 Stryszawa), Tobiasz Głuc (Gimn nr 3 Krzeszów) i Tomasz Sałapatek (Gimn Białka).

Najlepszym zawodników na koniec zawodów nagradzali: Wit Mateusz Sarlej – dyrektor Gimnazjum nr 2 w Lachowicach oraz Piotr Grajny – prezes ULKS Lachowice i sędzia główny zawodów 🙂

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ Z ZAWODÓW NA NASZEJ STRONIE NA FB 🙂